3. 4. 2020

Motorola MOTOTRBO™1000

Digitální vysílačky MOTOROLA MOTOTRBO™ řady 1000 patří mezi cenově nejdostupnější mobilní radiostanice na českém trhu. Lze je využit jak pro běžnou bezdrátovou operativní komunikaci a textové zprávy, tak i jako dispečerské či základnové. Radiostanice MOTOROLA MOTOTRBO™ řady 1000 jsou zkrátka určeny pro běžný jednoduchý každodenní provoz.

Funkce digitální komunikace se dají aktivovat zakoupením softwarového klíče.

Vybírat můžete z těchto mobilních vysílaček a radiostanic série Motorola MOTOTRBO™1000 :

MOTOROLA MOTOTRBO™DP1400 jsou cenově dostupné obousměrné analogové a digitální přenosné vysílačky s vynikající kvalitou zvuku, kvalitním pokrytím a dlouhou životností baterie. Funkce digitální komunikace se dají aktivovat zakoupením softwarového klíče.

Digitální radiostanice Motorola MOTOTRBO™DM1400 je nejnovějším modelem řady mobilních rádií Motorola.  Mezi její klíčové vlastnosti patří vynikající kvalita zvuku , větší dosah a základní ochrana soukromí.

Analogový model lze upgradovat na digitální pomocí jednoduchého softwarového balíčku. Stupeň krytí IP54 je odolný proti prachu a stříkající vodě, takže můžete pracovat s důvěrou v náročných prostředích.

Vyšší model radiostanice s možností nastavení 160 digitálních, nebo analogových kmitočtů. V analogovém režimu má radiostanice pouze základní funkce bez možnosti nastavení selektivních volby. V digitálním režimu je vhodná do otevřených, nebo méně sofistikovaných radiových sítí.
Uživatel má možnost ovládání pomocí čtyřech programovatelných tlačítek, dvou tlačítek pro ovládání hlasitosti a dvou pro přepínání kanálů apod. Informace jsou zobrazeny na dvouřádkovém černobílém LCD displeji.

Potřebujete poradit? Napište nám.

Pokud ano, napište nám do poznámek, v jakém městě budete chtít provést montáž, nebo zdali se stavíte osobně ve Vysoké nad Labem.

Instalace by trvala přibližně 1 hodinu.

Odeslání zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Chcete se zeptat na detaily?

Zavolejte nám.

608 600 361