6. 4. 2020

Motorola MOTOTRBO™2000

Řada MOTOTRBO™2000 patří mezi špičku bezdrátové operativní komunikace ve své třídě. Kromě přenosu hlasu v digitální i analogové formě umožňují tyto radiostanice přenášet textové a stavové zprávy, statusy a digitální data. Řada MOTOTRBO™2000 nabízí možnost digitálního provozu za nejnižší cenu.

Mobilní vysílačky mají označení DP2400e a DP2600e a vozidlové radiostanice se označují DM2600. Všechny modely této řady podporují selektivní volbu pomocí standardů Select5, což ocení především záchranné složky, hasičské sbory a taxi dispečinky.

Díky této funkcionalitě se řada Motorola™2000 může stát plnohodnotnou alternativou za cenově méně dostupné radiostanice řady Motorola CM300. Například populární modely CM340 a CM360.

Vybírat můžete z těchto modelů ručních a vozidlových radiostanic:

Motorola MOTOTRBO™ DP2400e je kompaktní a lehké digitální obousměrné rádio, které poskytuje fantastický výkon, výjimečnou čistotu a srozumitelnost hlasu i v hlučném prostředí.

Radiostanici můžete úspěšně použitít v různých průmyslových odvětvích: bezpečnostní agentura, organizace veřejných akcí, podpora práce nákupních center, logistické komplexy, orgány činné v trestním řízení, průmyslové podniky atd.

Lze ji provozovat denně uvnitř i venku.

Ruční přenosná vysílačka Motorola DP2600e je cenově efektivní digitální obousměrné rádio s dvouřádkovým LCD displejem, který pracuje v denním i nočním režimu a snadno použitelnou klávesnicí pro rychlou navigaci v nabídce.

Radiostanice DP2600e pracoje jak analogovém, tak digitálním režimu ve frekvenčních rozsazích VHF (136-174MHz) a UHF (403-512MHz).

Radiostanici Motorola DP2600e doporučujeme pro komunikaci při událostech (např. na stadionu) a pro námořní průmysl.  

Vozidlová radiostanice Motorola MOTOTRBO™ DM2600 je spolehlivá vysoce kvalitní vysílačka určená k instalaci do jakéhokoli typu vozidla, včetně otevřené kabiny, nebo jako stacionární dispečink.

Stanice je spolehlivě chráněna před vodou a prachem, může nepřetržitě pracovat i v prašném prostředí a dešti.

Motorola DM2600 je k dispozici v digitálním i analogovém režimu.

Rádio je kompatibilní s dřívějšími zařízeními, díky tomu lze flotilu radiostanic aktualizovat bez spěchu v souladu s dostupným rozpočtem.

Motorola DM2600 využívá všechny možnosti nových technologií MOTOTRBO potřebných pro komerční aktivity.

 

Motorola MOTOTRBO™ DM2600 Poskytuje efektivní komunikaci na značné vzdálenosti.

Potřebujete poradit? Uvažujete o koupi? Napište nám.

Pokud ano, napište nám do poznámek, v jakém městě budete chtít provést montáž, nebo zdali se stavíte osobně ve Vysoké nad Labem.

Instalace by trvala přibližně 1 hodinu.

Odeslání zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám.

608 600 361