6. 4. 2020

Motorola MOTOTRBO™3000

Řadu Motorola MOTOTRBO™3000 tvoří dva modely: Motorola DP3441e a Motorola DP3661e. Prakticky jde o zmenšené verze plnohodnotných profesionálních radiostanic systému Motorola MOTOTRBO™.

Oba modely podporují standardní analogový provoz a digitální provoz dle DMR standardu. Vysílačky využívají maximum z bezdrátové operativní komunikace. Kromě přenosu hlasu dovolují přenášet textové zprávy a data.

V České republice lze oba modely používat bezplatně na základě všeobecného oprávnění č. VO-R/16/08.2005-28 vydaného Českým telekomunikačním úřadem.

Vybírat můžete z těchto modelů radiostanic MOTOTRBO™:

Ruční přenosná vysílačka Motorola DP3441e je nejnovější přenosná radiostanice v nové řadě Motorola E. Jedná se o kompaktní, robustní, obousměrné rádio s krytím IP68, které je navrženo pro výkon i v těch nejdrsnějších prostředích.

Radiostanice byla testována podle vojenských standardů pro extrémní odolnost a spolehlivost i v těch nejdrsnějších povětrnostních podmínkách.

Motorola MOTOTRBO™ DP3441e je díky svému voděodolnému krytí IP67, lehkému designu a robustní povaze dokonalým komunikačním řešením pro námořní průmysl.

Motorola MOTOTRBO™ DP3661e je vylepšený model DP3441e s tím, že nabízí plně barevný displej a poloviční klávesnici, což uživateli umožňuje odesílat a přijímat textové zprávy, prohlížet si stav baterie a programování na předním panelu.

Firmware Motoroly MOTOTRBO™ DP3661e navíc umožňuje změnit nastavení hardwaru. Programování se může provést vzdáleně přes Wi-Fi.

Radiostanice odolá poškození při pádu z výšky 1 metru na betonovou podlahu. Vvydrží až 2 hodiny pod vodou. Nezklame vás ani za obtížných provozních podmínkách.

Potřebujete poradit? Uvažujete o koupi? Napište nám.

Odeslání zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám.

608 600 361