6. 4. 2020

Motorola MOTOTRBO™4000

Rádia řady DP4000e jsou určena pro profesionály, kteří chtějí ušetřit. Pokročilé funkce pro hlasové a textové zprávy a další funkce této řady poskytují komplexní komunikační řešení. Díky dynamickému rozvoji obousměrných digitálních rozhlasových stanic MOTOTRBO získáte spolehlivý komunikační nástroj a také zvýšíte bezpečnost a produktivitu svých zaměstnanců.

Digitální rádia řady MOTOTRBO™DP4000e splňují standardy ETSI DMR a zaručují uživatelům přesné hlasové a textové zprávy pro důležité úkoly. Možnost aktivací technologií Bluetooth 4.0, GPS / GLONASS z nich dělají bezkonkurenční radiové stanice a vysílačky na současném trhu.   

Všechny vysílačky jsou testovány na dodržování vojenských standardů. Krytí IP68, ochrana proti nárazu, vodě a mrazu zaručují to, že vás v kritickém okamžiku nezklamou.

Vybírat můžete z těchto modelů přenosných vysílaček a mobilních radiostanic:

Přenosné vysílačky Motorola MOTOTRBO™ řady DP 4000:

Digitální ruční přenosná radiostanice Motorola MOTOTRBO™ DP4400e poskytuje přístup k velkému rozsahu hlasových a datových možností.

Radiostanice DP4400e disponuje 32 kanály a v digitálním módu dokáže zvládat skupinové volání, posílání ID stanice, nebo funkci vzdálený monitor. Po doplnění externím příslušenstvím lze vysílačku ovládat hlasem
(funkce VOX).

Nejnovější technologie baterií umožňuje radiostanici pracovat až 28 hodin při 3 směnách.

Radiostanice v digitálním módu dokáže odfiltrovat nejhorší šum pozadí, díky němuž je hlasová komunikace velmi zřetelná.

Oproti modelu DP4400e obsahuje model Motorola DP4401e navíc modul GLONASS / GPS, který umožní komunikaci s globálním družicovým navigačním systémem (GLONASS) a podporu pro přenos zvuku a dat prostřednictvím protokolu Bluetooth 4.0.

Radiostanice DP4401e dle továrního nastavení pracuje v pásmu VHF 136–174 MHz, nebo UHF 438 – 470 MHZ. Kanálová rozteč je 12,5/20/25kHz.

Součástí balení je opaskový klip, nabíječka a napájecí akumulátor 1400mAh NiMH a anténa.

Radiostanice může být používána na volně přístupných kmitočtech dle všeobecného oprávnění ČTÚ.

Radiostanice Motorola DP4401Ex ATEX se používá v prostředích, kde existuje zvýšené riziko vznícení prachu nebo vznícení plynné atmosféry

Radiostanice je proto vhodná například pro práci v uhelných dolech, petrochemickém nebo plynárenském průmyslu a všude tam, kde jsou pracovníci denně v kontaktu s hořlavými plyny a prachem.

Motorola DP4401 Ex je držitelem certifikátu ATEX v souladu se směrnicí EU 2014/34 / ES a certifikátem Celní unie „O bezpečnosti zařízení pro práci ve výbušném prostředí“.

Stupeň ochrany proti vlhkosti a prachu odpovídá normě IP67.

Motorola DP4600e je navržena pro uživatele, kteří vyžadují vysoce výkonný ruční přenosný počítač, který poskytuje pokročilé funkce a nejnovější digitální technologii.

DP4600e je vybaven velkým, plnobarevným 5-ti řádkovým displejem, který může pracovat v denním nebo nočním režimu.

Funkce hands-free a wire-free je aktivována pomocí funkce Bluetooth 4.0, zatímco aktualizace softwaru zařízení Motorola DP4600e lze provádět přes připojení Wi-Fi.

Společnost Motorola navrhla model DP4600e dle vojenských standardů, aby zajistila odolnost a použitelnost v drsném prostředí. Není tedy divu, že tato radiostanice má krytí IP68, aby bylo možné ponořit ji do vody.

Motorola MOTOTRBO™ DP4601e je v technických specifikacích podobná jako u DP4401e, liší se však od ní přítomností 5-ti řádkového displeje a zkrácené klávesnice, což zvyšuje použitelnost a otevírá přístup k novým možnostem rádiové komunikace.

Technické vlastnosti Motorola DP4601e umožňují používat vysílačku v různých oblastech činnosti: organizace veřejných akcí, výstavba, veřejné a bezpečnostní služby.

Při práci administrativních a vedoucích pracovníků jsou často vyžadovány pomocné klíče.

Wi-Fi se používá pro vzdálené aktualizace softwaru, modul GLONASS / GPS implementuje všechny možnosti sledování polohy.

Přenosná rozhlasová stanice Motorola DP4800e je špičkové a nejmodernější zařízení nové generace. Tento model je dodáván s plně barevným displejem s flexibilním rozhraním a klávesnicí v plné velikosti.

Rádio podporuje trunking a analogové komunikační technologie, pracuje v architektonických systémech Capacity Plus a Linked Capacity Plus, IP Site Connect, Capacity max, Connect plus.

Motorola MOTOTRBO™ DP4800e vyhovuje IP68 a vojenskému standardu MIL-STD 810-C, D, E, F, G.  Je odolná proti nárazům. Konstrukce má zvýšenou pevnost, což umožňuje provoz v drsných podmínkách.

Rádio je oproti modelu Motorola DP4800e vybaveno vestavěným přijímačem GLONASS / GPS, Wi-Fi a modulem Bluetooth 4.0.

Může se ponořit do vody po dobu půl hodiny, pracovat v mrazu při teplotách až do -30 ° C. Prach prakticky nepronikne do pouzdra.

Součástí vysílačky  je bezpečná standardní baterie TIA4950. V digitálním režimu bez nabíjení vysílačka vydrží 29 hodin a v analogovém režimu 22 hodin.

Technické vlastnosti Motorola MOTOTRBO™ DP4801e umožňují používat vysílačku v různých oblastech činnosti jako je organizace veřejných akcí, výstavba, veřejné služby, bezpečnostní služby.

Radiostanice Motorola MOTOTRBO™ DP4801Ex ATEX se používá v prostředích, kde existuje zvýšené riziko vznícení prachu nebo vznícení plynné atmosféry.

Při vývoji vysílačky Motorola MOTOTRBO™ DP4801 Ex byly zohledněny požadavky standardů ochrany proti výbuchu Ex Ex I I Mb X, 1Ex ib IIC T4 Gb X, stejně jako standard pro ochranu před vznícení hořlavého prachu Ex ib IIIC T130 ° С Db X.

Kryt radiostanice Motorola MOTOTRBO™ DP4801 Ex ATEX je navržen tak, aby zabránil tvorbě jisker, materiál neumožňuje zahřívání ani po delším používání. Stupeň ochrany před vlhkostí a prachem odpovídá IP67.

Mobilní radiostanice Motorola MOTOTRBO™ řady DM 4000:

Automobilová rozhlasová stanice Motorola MOTOTRBO™ DM4400e je výkonné multifunkční zařízení určené k instalaci do jakéhokoli typu vozidla, nebo jako stacionární rádiová řídicí stanice.

Může dlouhodobě pracovat nepřetržitě, což je důležité pro zajištění sektoru služeb jako jsou doručovací služby,  taxislužby, nebo bezpečnostní agentury.

Norma DMR snižuje využití kmitočtového zdroje, což obecně snižuje rozpočet na provádění projektů a úkolů.

Šířku pásma kanálu je možné zdvojnásobit až na 12,5 kHz bez použití opakovače. Motorola DM4400e poskytuje efektivní komunikaci na značné vzdálenosti.

Oproti modelu Motorola MOTOTRBO™ DM4400e obsahuje Motorola MOTOTRBO™ DM4401e navíc tyto integrované moduly:

Bluetooth® 4.0 pro komunikaci bez kabelů Wi-Fi.

GPS / GLONASS pro komunikaci s ruským satelitním navigačním systémem GLONASS.

– Za příplatek lze také aktivovat funkcii „Man down“ , která aktivuje nouzový stav v případě, že se vysílačka dostane do vodorovné nebo převrácené polohy a setrvá v ní po určitou dobu.

Motorola MOTOTRBO™ DM4401e poskytuje uživateli vysoce kvalitní hlas, žádný cizí šum a rozšířený rozsah pokrytí.

Automobilová rozhlasová stanice Motorola DM4601e je vlajkovou lodí v řadě digitálních vysílaček MOTOTRBO.

Motorola MOTOTRBO™ DM4601e je vybavena velkým barevným displejem se dvěma režimy podsvícení, vytváří dokonalou kvalitu zvuku.

Rádio se snadno ovládá a integruje do jakéhokoli rádiového komunikačního systému v podnicích všech typů. 

Radiostanice není náchylná k otřesům a vibracím, což je nesmírně důležité pro pracující vozidla, která jsou neustále v pohybu.

Uživatel může sdílet data přijatá ze satelitů GPS / GLONASS.

Potřebujete poradit? Uvažujete o koupi? Napište nám.

Pokud ano, napište nám do poznámek, v jakém městě budete chtít provést montáž, nebo zdali se stavíte osobně ve Vysoké nad Labem.

Instalace by trvala přibližně 1 hodinu.

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám.

608 600 361