6. 4. 2020

Motorola MOTOTRBO™SL

Produkty MOTOROLA řady SL se vyznačují pokročilým designem, krátkou anténou, zaoblenými hranami a robustním krytem. Modely této řady jsou pouhých 22-25 mm tenké, což z nich činí velmi kompaktní mobilní vysílačky vhodné pro manažerské pozice, protože se vejdou do kapsy saka. Disponují stupněm ochrany IP54, což jim umožňuje používat je i za nepříznivých podmínek.

 Dříve než byly uvedeny do prodeje, prošly tyto radiostanice testem Motorola Accelerated Life Test (ALT), což je proces pro kontrolu kvality, který simuluje 5 let náročného použití. Modely této řady prošly na výbornou.

MOTOTRBO ™ SL1600 poskytuje spolehlivé připojení Push-To-Talk pro každodenní používání.

Tloušťka radiovysílačky je pouze 22 mm. Bez ohledu na to, zda pracujete mimo kancelář, nebo na oficiální akci, vám vždy zajistí efektivní komunikaci

Díky krátké anténě, zaobleným hranám a robustnímu krytu je SL1600 skvělým pomocníkem, který lze snadno nosit v kapse, nebo tašce.

Model SL1600 je vybaven nejnovější technologií pro výkon a použitelnost. Displej Active View je odolný vůči nárazům. Pro zobrazení informací používá LED diodu umístěnou pod tělem radiostanice. Pokud se nepoužívá, displej se vypne, aby se šetřila energie baterie.

Štíhlé a kompaktní tělo přenosné radiostanice Motorola SL2600 vypadá přísně a zdrženlivě. Je spolehlivým a trvanlivým řešením mobilní radové komunikace. Klíčové funkce jsou vždy po ruce. Na displeji se zobrazují pouze důležité informace, díky nimž je práce s radiostanicí velmi pohodlná.  

Motorola MOTOTRBO™ SL2600 má pouze 23 mm silné pouzdro, díky němuž se snadno vejde do kapsy saka, nebo kalhot.  Motorola SL2600 je proto dokonale vhodný pro vzdělávací organizace a sektor pohostinství.

Motorola MOTOTRBO SL2600 můžete přímo připojit ke sluchátkům a senzorům Bluetooth®. Nastavení radiostanice se aktualizuje na dálku prostřednictvím sítě Wi-Fi.

Digitální přenosné  radiostanice Motorola SL4000ESL4010E pracují v pásmu UHF komunikačního systému MOTOTRBO DMR. Oba modely jsou vhodné pro použití v obchodních centrech, bezpečnostních službách, stavebnictví a realizaci akcí.

Radiovysílačky mají velmi malé rozměry a hmotnost. Velmi se podobají mobilním telefonům.

Automatické vyvážení hlasitosti reproduktoru eliminuje nutnost neustále seřizovat reproduktor.

Radiostanice jsou umístěny v pouzdru s vysokou pevností, která je chrání před poškozením, deštěm i prachem. Stupeň krytí IP54 umožní radiostanicím pracovat v teplotách od -10ºС. do +60ºС.

Potřebujete poradit? Uvažujete o koupi? Napište nám.

Odeslání zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám.

608 600 361