1. 4. 2020

Radiostanice MOTOROLA

Přenosné vysílačky

Vozidlové radiostanice

Potřebujete ultratenké přenosné či naopak zvláště odolné mobilní radiostanice, integrovaný Bluetooth nebo špičkové aplikace pro přenos dat?

Motorola Solutions má pro vás vždy to správné řešení, které odpovídá vašim současným potřebám a které se bude díky nově vyvíjeným funkcím přizpůsobovat tak, aby vyhovělo i vašim příštím požadavkům. Nabízí sortiment přenosných a mobilních obousměrných radiostanic a rádiových systémů prověřených miliony užiatelů. Umožní Vám lépe a efektivněji koordinovat terénní pracovníky a snadněji s nimi komunikovat.

Vybírat můžete z těchto řad:

Levné řešení pro běžný každodenní provoz.

Motorola MOTOTRBO™1000

Digitální vysílačky MOTOROLA MOTOTRBO™ řady 1000 patří mezi cenově nejdostupnější mobilní radiostanice na českém trhu. Lze je využit jak pro běžnou bezdrátovou operativní komunikaci a textové zprávy, tak i jako dispečerské či základnové.

Radiostanice MOTOROLA MOTOTRBO™ řady 1000 jsou zkrátka určeny pro běžný jednoduchý každodenní provoz.

Vybírat můžete z těchto modelů:

Alternativa za špičkové radiostanice vyšší řady řady Motorola CM300.

Motorola MOTOTRBO™2000

Řada MOTOROLA MOTOTRBO™2000 patří mezi špičku bezdrátové operativní komunikace ve své třídě. Kromě přenosu hlasu v digitální i analogové formě umožňují tyto radiostanice přenášet textové a stavové zprávy, statusy a digitální data. Řada MOTOTRBO™2000 nabízí možnost digitálního provozu za nejnižší cenu.

Mobilní vysílačky mají označení DP2400e a DP2600e a vozidlové radiostanice se označují DM2600. Všechny modely této řady podporují selektivní volbu pomocí standardů Select5, což ocení především záchranné složky, hasičské sbory a taxi dispečinky.

Díky této funkcionalitě se řada MOTOROLA MOTOTRBO™2000 může stát plnohodnotnou alternativou za cenově méně dostupné radiostanice řady Motorola CM300. Například populární modely CM340 a CM360.

Vybírat můžete z těchto modelů:

Zmenšené verze plnohodnotných profesionálních radiostanic.

Motorola MOTOTRBO™3000

Řadu MOTOROLA MOTOTRBO™3000 tvoří dva modely: Motorola DP3441e a Motorola DP3661e. Prakticky jde o zmenšené verze plnohodnotných profesionálních radiostanic systému MOTOROLA MOTOTRBO™.

Oba modely podporují standardní analogový provoz a digitální provoz dle DMR standardu. Vysílačky využívají maximum z bezdrátové operativní komunikace.

Kromě přenosu hlasu dovolují přenášet textové zprávy a data. V České republice lze oba modely používat bezplatně na základě všeobecného oprávnění č. VO-R/16/08.2005-28 vydaného Českým telekomunikačním úřadem.

Vybírat můžete z těchto modelů přenosných rediostanic:

Odolné a komplexní komunikační řešení.

I v provedení ATEX.

Motorola MOTOTRBO™4000e

Rádia řady MOTOROLA MOTOTRBO™DP4000e jsou určena pro profesionály, kteří chtějí ušetřit. Pokročilé funkce pro hlasové a textové zprávy a další funkce této řady poskytují komplexní komunikační řešení. Díky dynamickému rozvoji obousměrných digitálních rozhlasových stanic MOTOROLA MOTOTRBO™ získáte spolehlivý komunikační nástroj a také zvýšíte bezpečnost a produktivitu svých zaměstnanců.

Digitální rádia řady MOTOROLA MOTOTRBO™DP4000e splňují standardy ETSI DMR a zaručují uživatelům přesné hlasové a textové zprávy pro důležité úkoly. Přítomnost technologie Bluetooth 4.0 umožňuje komunikaci bez dalších kabelů a určuje umístění uživatelů v místnosti i mimo ni. Díky podpoře trunkových komunikací a technologii analogového rádiového přenosu můžete v případě potřeby bez problémů upravovat své flotily rádiových stanic.

Dále nabízíme odolné modely přenosných radiovysílaček Motorola MOTOTRBO™4000 ATEX:

Motorola MOTOTRBO™ SL

Produkty MOTOROLA MOTOTRBO™ řady SL se vyznačují pokročilým designem, krátkou anténou, zaoblenými hranami a robustním krytem. Modely této řady jsou pouhých 22-25 mm tenké, což z nich činí velmi kompaktní mobilní vysílačky vhodné pro manažerské pozice, protože se vejdou do kapsy saka. Disponují stupněm ochrany IP54, což jim umožňuje používat je i za nepříznivých podmínek.

Dříve než byly uvedeny do prodeje, prošly tyto radiostanice testem Motorola Accelerated Life Test (ALT), což je proces pro kontrolu kvality, který simuluje 5 let náročného použití. Modely této řady prošly na výbornou.

Vybírat můžete z těchto modelů přenosných vysílaček:

Řada výrobků, od praktických po velmi pokročilé, poskytuje řešení pro obousměrnou digitální a analotgovou komunikaci pro všechny typy podnikání ve všech průmyslových odvětvích a v jakémkoliv prostředí.

Technologie Motorola MOTOTRBO™

Přenosné vysílačky a mobilní radiostanice MOTOROLA systému MOTOTRBO™ umožňují snadné a efektivní připojení velkého počtu uživatelů v jakémkoliv prostředí  od pracovníků v recepci po dělníky v továrně nezávisle na tom, zda se pohybují po jednom areálu nebo po celé zemi.