2. 4. 2020

Služby

Nabízíme prodej, opravy i servis profesionálních radiostanic a radiokomunikačních produktů firmy Motorola a Hytera. Na veškeré produkty i příslušenství poskytujeme záruční a pozáruční servis.  Servisní služby realizujeme buď přímo u zákazníka (po celé ČR), nebo v našem servisním středisku. Nabízíme také možnost uzavřít celoroční servisní smlouvu, včetně nepřetržité havarijní služby.

Prodej profesionálních přenosných vysílaček

Na český trh dodáváme několik sérií mobilních radiostanic Motorola a Hytera. V rámci servisu zajištujeme pronájem a prodej hlasových služeb v provozovaných rádiových sítích Motorola v ČR.

Prodej a montáž vozidlových radiostanic

Pokud plánujete vybavit váš vozový park vozidlovými radiostanicemi? Obraťte se na nás. Zajišťujeme kompletní montáže vozidlové radiostanice včetně antén. Radiostanice montujeme do stavebních strojů, jeřábů, vysokozdvižných vozíků i osobních a nákladních vozů, tahačů nebo hasičských vozů. V rámci služeb zajistíme instalaci i naladění.

Prodej příslušenství pro radiostanice

V našem sortimentu najdete i příslušenství jako jsou dálkové bezdrátové ovládání radiostanic, akumulátory, nabíječe, antény, hovorové soupravy, mikrofony a další zařízení pro datovou komunikaci terminálů.

Repase akumulátorů

Repase akumulátorů pro radiostanice Matra (Tetrapol) G2.

 

Revize elektro do 1000V

Zajišťujeme revize elektrických rozvodů v bytech, rodinných domech, výrobních provozech a to i s nebezpečím výbuchu atd., včetně kontroly a revize spotřebičů.

Měření a regulace

Zajišťujeme měření regulace s PLC WAGO, PLC Kieback&Peter a PLC TECO.

Projekce a výstavba radiových systémů a sítí

  • Provádíme běžné preventivní prohlídky, pravidelnou údržbu a revize radiostanic, měření a ladění antén, programování dispečerských radiostanic.
  • Na míru vašim požadavkům a potřebám navrhujeme a realizujeme dodávku a montáž základnových radiostanic, instalaci a programování dispečerských aplikací, správu anténních systémů a opravy mobilních prvků komunikační sítě.
  • Dle návrhu a požadavků dodáváme a konfigurujeme také digitální záznamová zařízení pro zaznamenávání radioprovozu.
  • Realizace radiových sítí a jejich nastavení dle požadavků provozu.
  • Zajišťujeme montáže a nastavování základnových a retranslačních anténních systémů (včetně výškových prací) a stacionárních radiostanic (vybavení dispečinků) včetně napájecích síťových zdrojů a jejich zálohovacích subsystémů.
  • Propojování rádiových relací do mobilních telefonů.
  • Budování dispečerského pracoviště s řízením radiostanic prostřednictvím SW aplikací
  • Odstraňování poruch na analogovém radiovém zařízení včetně anténních systémů a záznamových zařízeních.

Zaujala Vás naše služby? Napište nám.

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám.

608 600 361

Odeslání zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů.