Motorola MOTOTRBO™ SL

Produkty MOTOROLA MOTOTRBO™ řady SL se vyznačují pokročilým designem, krátkou anténou, zaoblenými hranami a robustním krytem. Modely této řady jsou pouhých 22-25 mm tenké, což z nich činí velmi kompaktní mobilní vysílačky vhodné pro manažerské pozice, protože se vejdou do kapsy saka. Disponují stupněm ochrany IP54, což jim umožňuje používat je i za nepříznivých podmínek. — Dříve než byly uvedeny do prodeje, prošly tyto radiostanice testem Motorola Accelerated Life Test (ALT), což je proces pro kontrolu kvality, který simuluje 5 let náročného použití. Modely této řady prošly na výbornou. — Vybírat můžete z těchto modelů přenosných vysílaček:

4 Products

 • Cena: 8 528,00  (10 318,88  s DPH)

  Motorola MOTOTRBO™ SL1600 poskytuje spolehlivé připojení Push-To-Talk pro každodenní používání v neuvěřitelně tenkém a pevném pouzdře. Tloušťka radiostanice je pouze 22 mm. Bez ohledu na to, zda pracujete mimo kancelář, nebo na oficiální akci, vždy zajistí efektivní komunikaci. Díky krátké anténě, zaobleným hranám a robustnímu krytu je SL1600 skvělým pomocníkem, který lze snadno nosit v kapse, nebo tašce.

 • Cena: 10 116,00  (12 240,36  s DPH)

  Štíhlé a kompaktní tělo přenosné radiostanice MOTOTRBO SL2600 vypadá přísně a zdrženlivě. Je spolehlivým a trvanlivým řešením mobilní radové komunikace. Klíčové funkce jsou vždy po ruce. Na displeji se zobrazují pouze důležité informace, díky nimž je práce s radiostanicí velmi pohodlná.

 • Cena: 17 264,00  (20 889,44  s DPH)

  Digitální přenosná radiostanice Motorola MOTOTRBO™SL4000E pracuje v pásmu UHF komunikačního systému MOTOTRBO DMR. Toto kompaktní zařízení je vhodné pro použití v obchodních centrech, bezpečnostních službách, stavebnictví, dopravě a realizaci veřejných akcí.

 • Cena: 17 264,00  (20 889,44  s DPH)

  Model Motorola MOTOTRBO™ SL4010e je součástí řady Motorola E nové generace. Jde o tenkou a lehkou mobilní radiostanici, která poskytuje inteligentní připojení ke každé části vašeho podnikání. Toto kompaktní zařízení nepřesahuje velikost běžného mobilního telefonu.

Máte dotaz? Napište nám

Rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy a společně najdeme řešení na míru.