Motorola MOTOTRBO™4000e

Rádia řady MOTOROLA MOTOTRBO™DP4000e jsou určena pro profesionály, kteří chtějí ušetřit. Pokročilé funkce pro hlasové a textové zprávy a další funkce této řady poskytují komplexní komunikační řešení. Díky dynamickému rozvoji obousměrných digitálních rozhlasových stanic MOTOROLA MOTOTRBO™ získáte spolehlivý komunikační nástroj a také zvýšíte bezpečnost a produktivitu svých zaměstnanců. — Digitální rádia řady MOTOROLA MOTOTRBO™DP4000e splňují standardy ETSI DMR a zaručují uživatelům přesné hlasové a textové zprávy pro důležité úkoly. Přítomnost technologie Bluetooth 4.0 umožňuje komunikaci bez dalších kabelů a určuje umístění uživatelů v místnosti i mimo ni. Díky podpoře trunkových komunikací a technologii analogového rádiového přenosu můžete v případě potřeby bez problémů upravovat své flotily rádiových stanic. — V nabídce najdete standardní modely Motorola MOTOTRBO™4000:

3 Products

  • Cena: 11 180,00  (13 527,80  s DPH)

    Automobilová rozhlasová stanice Motorola MOTOTRBO™ DM4400e je výkonné multifunkční zařízení určené k instalaci do jakéhokoli typu vozidla, nebo jako stacionární rádiová řídicí stanice. Rádiová stanice je spolehlivě chráněna před vodou a prachem. Je vhodná zejména do nákladních automobilů, na dlouhé trasy. Může dlouhodobě pracovat nepřetržitě, což je důležité pro zajištění sektoru služeb: doručovací služby, taxi, bezpečnostní činnosti. Pouzdro je zapečetěno, takže zařízení je schváleno pro použití na volném prostranství.

  • Cena: 13 000,00  (15 730,00  s DPH)

    Autorádio Motorola MOTOTRBO™ DM4401e vytváří bezvadnou kvalitu zvuku, podporuje různé standardy, a umožňuje vám vyměňovat informace a zůstat v kontaktu za jakýchkoli podmínek. Rádio se snadno ovládá a integruje do jakéhokoli rádiového komunikačního systému v podnicích všech typů. DM4401e je schopen nepřetržitě pracovat po dlouhou dobu, což je důležité pro zajištění sektoru služeb: doručovací služby, taxi, bezpečnostní činnosti. Pouzdro je zapečetěno, takže zařízení je schváleno pro použití na volném prostranství.

  • Cena: 15 860,00  (19 190,60  s DPH)

    Automobilová rozhlasová stanice Motorola MOTOTRBO™DM4601e je vlajkovou lodí v řadě digitálních vysílaček MOTOTRBO. Model je vybaven velkým barevným displejem se dvěma režimy podsvícení, vytváří dokonalou kvalitu zvuku, umožňuje výměnu informací a zůstat v kontaktu za všech podmínek.

Máte dotaz? Napište nám

Rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy a společně najdeme řešení na míru.